Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

 dagtijdviering
  zondag  11.00 uur  eucharistie of wcv
  woensdag  19.00 uur  eucharistie of wcv
    1ste vrijdag van de maand   18.00 uur  persoonlijke biecht
  1ste vrijdag van de maand  19.00 uur  eucharistie of wcv
  3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 

Overzicht voor de periode van 31 december 2017 t/m 28 februari 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorganger
zondag 31 december 11.00 H. Familie W. Wiertz
maandag 1 januari 11.00 Maria moeder Gods J. Reurs
woensdag 3 januari 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 5 januari 18.00
19.00
persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand

J. Reurs
zondag 7 januari 11.00 Openbaring des Heren J. Reurs
woensdag 10 januari 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 12 januari 15.00 kruisweg gebedsgroep
zondag 14 januari 11.00 2de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 17 januari 19.00 eucharistieviering W. Wiertz
vrijdag 19 januari 19.00 stilteviering  
zaterdag 20 januari 19.00 3de zondag d/h jaar, vrijwilligers K. V.d. Wiele
zondag 21 januari 11.00 oecumenische viering W. Wiertz en ds. P. Overduin
woensdag 24 januari 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
zondag 28 januari 11.00
14.00
15.30
4de zondag d/h jaar
doop
doop
J. Reurs
doop R. Grossert
doop R. Grossert
woensdag 31 januari 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis + Gregoriaans koor

J. Reurs
zondag 4 februari 11.00 5de zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 7 februari 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
vrijdag 9 februari 15.00 kruisweg gebedsgroep
zaterdag 10 februari 19.00
carnaval
Ch. v.d. Walle
zondag 11 februari 11.00 6de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 14 februari 19.00 Aswoensdag W. Wiertz
vrijdag 16 februari 19.00 stilteviering  
zondag 18 februari 11.00 1ste zondag v/d 40-dagentijd W. Wiertz
woensdag 21 februari 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
J. Reurs
zaterdag 24 februari 19.00 opstapviering R. Grossert
zondag 25 februari 11.00
14.00
15.30
2de zondag v/d 40-dagentijd
doopschelpviering
doop
doop
J. Reurs
K. V.d. Wiele
K. V.d. Wiele
woensdag 28 februari 18.30
19.00
rozenkransgebed
eucharistieviering
gebedsgroep
W. Wiertz

Dienbeurten


Overzicht voor de periode van  19 november 2017 t/m 1 januari 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 19 november 11.00 33ste zondag d/h jaar Bram, Elyne en Julian
zondag 26 november 11.00 Christus Koning Eva, Joris en Lukas
zondag 3 december 11.00 1ste zondag van de advent Ann en Bram
zondag 10 december 11.00 2de zondag van de advent Julian en Elyne
zondag 17 december 11.00 3de zondag van de advent Bram,Eva en Joris
zondag 24 december 19.00
22.00
kerstavond gezinsviering
kerstavond
Lukas
Julian/Elyne/Bram/Joris
maandag 25 december 11.00
15.00
Kerstmis
Kindje wiegen
Stefan, Eva en Ann
dinsdag 26 december 11.00 2de kerstdag Bram en Julian
zondag 31 december 11.00 H. Familie

-

maandag 1 januari 11.00 Maria moeder Gods Bram, Eva, Ann

Zangbeurten


Overzicht voor de periode van 22 december 2017 t/m 29 april 2018
onder voorbehoud.

dagdatumtijdvieringkoor/samenzangcantor
vrijdag 22 december 19.00 kerstzangavond Wal-Noten, Dameskoor
en Basiliekkoor
 
zondag 24 december 19.00
22.00
kerstavond gezinsviering
kerstavond
Wal-Noten
Cantorij
 
maandag 25 december 11.00 Kerstmis Dameskoor  
dinsdag 26 december 11.00 2de kerstdag Harmonie  
zondag 31 december 11.00 H. Familie Samenzang J. Klok
maandag 1 januari 11.00 Maria moeder Gods
Nieuwjaar
Basiliekkoor  
zondag 7 januari 11.00 Openbaring des Heren Samenzang P. Mangnus
zondag 14 januari 11.00 2de zondag d/h jaar Dameskoor  
zaterdag 20 januari 19.00 3de zondag d/h jaar, vrijwilligers Samenzang J. Klok
zondag 21 januari 11.00 oecumenische viering Cantorij  
zondag 28 januari 11.00 4de zondag d/h jaar Basiliekkoor  
vrijdag 2 februari 19.00 Maria-Lichtmis Gregoriaans koor St. Jansteen  
zondag 4 februari 11.00 5de zondag d/h jaar Wal-Noten  
zaterdag 10 februari 19.00 carnaval Harmonie  
zondag 11 februari 11.00 6de zondag d/h jaar Samenzang P. van Gorsel
woensdag 14 februari 19.00 Aswoensdag Dameskoor  
zondag 18 februari 11.00 1ste zondag v/d 40-dagentijd Samenzang J. Klok
zaterdag 24 februari 19.00 opstapviering Damesk. + Wal-Noten.  
zondag 25 februari 11.00 2de zondag v/d 40-dagentijd Cantorij  
zondag 4 maart 11.00
14.00
3de zondag v/d 40-dagentijd
doopschelpviering
Samenzang P. Mangnus
zondag 11 maart 11.00 4de zondag v/d 40-dagentijd Dameskoor  
zondag 18 maart 11.00 kennismakingviering Wal-Noten  
zondag 25 maart 11.00 Palmzondag Basiliekkoor  
donderdag 29 maart 19.00 Witte Donderdag Regiokoor  
vrijdag 30 maart 15.00
19.00
kruisweg
Goede Vrijdag
Dameskoor
Regiokoor
 
zaterdag 31 maart 21.00 paaswake Cantorij  
zondag 1 april 11.00 Pasen Dameskoor  
maandag 2 april 11.00 2de paasdag Basiliekkoor  
zondag 8 april 11.00
15.00
2de zondag van Pasen
zondag van Barmhartigheid
Samenzang
Orgelspel
P. van Gorsel
zondag 15 april 11.00 3de zondag van Pasen Samenzang P. Mangnus
zondag 22 april 11.00 eerste heilige communie Wal-Noten  
zondag 29 april 11.00 5de zondag van Pasen Basiliekkoor  

Kosterbeurten


Overzicht voor de periode van 22 november 2017 t/m 7 januari 2018
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 22 november 19.00 eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 26 november 11.00 Christus Koning A. Gerres
woensdag 29 november 19.00 eucharistieviering
zangavond Dameskoor
E. v.d. Manacker
vrijdag 1 december 19.00 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 3 december 11.00 1ste zondag van de advent A. Gerres
woensdag 6 december 19.00 eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 10 december 11.00 2de zondag van de advent A. Clyncke
woensdag 13 december 19.00 eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 15 december 19.00 stilteviering  
zondag 17 december 11.00 3de zondag van de advent A. Gerres
woensdag 20 december 19.00 eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 24 december 19.00
22.00
kerstavond gezinsviering
kerstavond
A. Clyncke
A. Clyncke/A. Gerres
maandag 25 december 11.00
15.00
Kerstmis
Kindje wiegen
A. Clyncke/A. Gerres/
L. Rottier
dinsdag 26 december 11.00 2de kerstdag A. Clyncke/A. Gerres
woensdag 27 december 19.00 eucharistieviering E. v.d. Manacker
zondag 31 december 11.00 H. Familie A. Clyncke
maandag 1 januari 11.00 Maria moeder Gods A. Gerres
woensdag 3 januari 19.00 eucharistieviering E. v.d. Manacker
vrijdag 5 januari 19.00 1ste vrijdag van de maand E. v.d. Manacker
zondag 7 januari 11.00 Openbaring des Heren A. Clyncke

Beurten voor het openen en sluiten van de basiliek


Overzicht voor de periode van 14 augustus 2017 t/m 15 januari 2018
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
33 14 augustus 20 augustus Corrie en Emiel
34 21 augustus 27 augustus Kees
35 28 augustus 3 september Ria en Jo
36 4 september 10 september Emmy
37 11 september 17 september George
38 18 september 24 september Walter
39 25 september 1 oktober Jan
40 2 oktober 8 oktober Monique
41 9 oktober 15 oktober Corrie en Emiel
42 16 oktober 22 oktober Kees
43 23 oktober 29 oktober Ria en Jo
44 30 oktober 5 november Emmy
45 6 november 12 november George
46 13 november 19 november Walter
47 20 november 26 november Jan
48 27 november 3 december Monique/Jo en Ria sluiten
49 4 december 10 december Corrie en Emiel
50 11 december 17 december Kees
51 18 december 24 december Jan
52 25 december 31 december George
1 1 januari 7 januari Walter
2 8 januari 14 januari Emmy
3 15 januari 21 januari Jan

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106