gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Boschkapelle  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 1 januari t/m 24 februari 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
dinsdag 1 januari 11.00 Hulst Maria moeder Gods
Nieuwjaar
W. Wiertz
zaterdag 5 januari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Openbaring des Heren
Openbaring des Heren
W. Wiertz
J. Reurs
zondag 6 januari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Openbaring des Heren
Openbaring des Heren
Openbaring des Heren
J. Reurs
werkgroep
J. Reurs
zaterdag 12 januari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Doop van de Heer
Doop van de Heer
J. van Velthoven
W. Wiertz
zondag 13 januari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Doop van de Heer
Doop van de Heer
Doop van de Heer
W. Wiertz
J. Reurs
W. Wiertz
zaterdag 19 januari 19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
2de zondag d/h jaar
2de zondag d/h jaar
2de zondag d/h jaar,
vrijwilligersavond
W. Wiertz
werkgroep
R. Grossert
zondag 20 januari 9.30
9.30
11.00

Kloosterzande
Koewacht
Hulst

2de zondag d/h jaar
2de zondag d/h jaar
oecumenische viering

W. Wiertz
werkgroep
W. Wiertz/R. Grossert/
ds.P.Overduin
zaterdag 26 januari 19.00 Boschkapelle eucharistie J. Reurs
zondag 27 januari 9.30
9.30
11.00
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Clinge
Hulst
Hulst
Hulst
3de zondag d/h jaar
3de zondag d/h jaar
jubileum gebedsgroep
3de zondag d/h jaar
doop
doop
K. Van de Wiele
J. Reurs
bisschop Liesen en R. Grossert
J. Reurs
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 2 februari 10.30
19.00
19.00
Kapellebrug
Boschkapelle
Clinge
Maria-Lichtmis, Gregoriaans koor
4de zondag d/h jaar
4de zondag d/h jaar
J. van Velthoven
J. van Velthoven
W. Wiertz
zondag 3 februari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
4de zondag d/h jaar
4de zondag d/h jaar
4de zondag d/h jaar
J. van Velthoven
J. Reurs
J. van Velthoven
zaterdag 9 februari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
5de zondag d/h jaar
5de zondag d/h jaar
W. Wiertz
R. Grossert
zondag 10 februari 9.30
9.30
11.00
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hengstdijk
5de zondag d/h jaar
5de zondag d/h jaar
5de zondag d/h jaar
Kinderkerk/Peuter Kleuterkerk
R. Grossert
W. Wiertz
W. Wiertz
K. Van de Wiele
zaterdag 16 februari 19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
6de zondag d/h jaar
6de zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
zondag 17 februari 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Kloosterzande
6de zondag d/h jaar
6de zondag d/h jaar
6de zondag d/h jaar
doop
W. Wiertz
J. Reurs
W. Wiertz
R. Grossert
zaterdag 23 februari 19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
7de zondag d/h jaar
7de zondag d/h jaar
opstapviering
K. Van de Wiele
J. Reurs
R. Grossert
zondag 24 februari 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
7de zondag d/h jaar
7de zondag d/h jaar
7de zondag d/h jaar
T. Verbraecken
J. Reurs
T. Verbraecken

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van  10 januari t/m 28 februari 2019
onder voorbehoud:

dag datum tijd   plaats  vieringvoorganger
donderdag 10 januari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 11 januari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
maandag 14 januari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. Van de Wiele
woensdag 16 januari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 17 januari 10.00
19.30
Graauw
Hengstdijk
woord- en communieviering
Taizéviering
K. Van de Wiele
R. Grossert/ds. P. Overduin
vrijdag 18 januari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 21 januari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 23 januari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 24 januari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. Van de Wiele
vrijdag 25 januari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 28 januari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 30 januari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 1 februari 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistie

J. Reurs
dinsdag 5 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 6 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. Van de Wiele
J. Reurs
vrijdag 8 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
maandag 11 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 13 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 14 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering K. Van de Wiele
vrijdag 15 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 18 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering K. Van de Wiele
woensdag 20 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 21 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 22 februari 19.00 Nieuw-Namen eucharistie W. Wiertz
maandag 25 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 27 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 28 februari 10.30 Heikant eucharistie J. van Velthoven






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team