gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Vogelwaarde  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 23 maart t/m 28 april 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
zaterdag 23 maart 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
3de zondag v/d 40-dagentijd
kennismakingsviering
J. Reurs
K. Van de Wiele
zondag 24 maart 9.30
9.30
11.00
14.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Clinge
Hulst
Hulst
3de zondag v/d 40-dagentijd
kennismakingsviering
3de zondag v/d 40-dagentijd
doopschelpviering
doop
doop
J. Reurs
K. Van de Wiele
J. Reurs
R. Grossert
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 30 maart 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
4de zondag v/d 40-dagentijd
4de zondag v/d 40-dagentijd
T. Verbraecken
R. Grossert
zondag 31 maart 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
4de zondag v/d 40-dagentijd
4de zondag v/d 40-dagentijd
4de zondag v/d 40-dagentijd
R. Grossert
T. Verbraecken
T. Verbraecken
zaterdag 6 april 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
kennismakingsviering
5de zondag v/d 40-dagentijd
K. Van de Wiele
W. Wiertz
zondag 7 april 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
kennismakingsviering
5de zondag v/d 40-dagentijd
5de zondag v/d 40-dagentijd
K. Van de Wiele
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 13 april 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
Palmzondag
Palmzondag
R. Grossert
W. Wiertz
zondag 14 april 9.30
10.00
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Belgische Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
Palmzondag
Palmzondag
Palmzondag
doop
doop
J. Reurs
R. Grossert
J. Reurs en M. Dieleman
R. Grossert
R. Grossert
donderdag 18 april 19.00 Hulst Witte Donderdag pastoraal team
vrijdag 19 april 15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
19.00
Clinge
Hengstdijk
Hulst
Kapellebrug
Kloosterzande
Hulst
kruisweg
kruisweg
kruisweg
kruisweg, Gregoriaans koor
kruisweg
Goede Vrijdag
werkgroep
werkgroep
W. Wiertz
K. Van de Wiele
werkgroep
pastoraal team
zaterdag 20 april 21.00 Hulst paaswake pastoraal team
zondag 21 april 9.30
9.30
11.00
11.00
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Clinge
Hulst
Vogelwaarde
Pasen
Pasen
Pasen
Pasen
Pasen
K. Van de Wiele
R. Grossert
R. Grossert
J. Reurs
K. Van de Wiele
maandag 22 april 11.00 Hulst 2de paasdag  
zaterdag 27 april 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
Beloken Pasen
Beloken Pasen
werkgroep
R. Grossert
zondag 28 april 9.30
9.30
11.00
15.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Beloken Pasen
Beloken Pasen
Beloken Pasen
zondag van Barmhartigheid
R. Grossert
J. Reurs
J. Reurs
T. Verbraecken

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van  20 maart t/m 28 april 2019
onder voorbehoud:

dag datum tijd   plaats  vieringvoorganger
woensdag 20 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 21 maart 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 22 maart 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering K. Van de Wiele
maandag 25 maart 10.30
19.00
Kapellebrug
Hengstdijk
eucharistie, Gregoriaans koor
woord- en communieviering
J. van Velthoven
werkgroep
woensdag 27 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 28 maart 10.30
19.30
Heikant
Hengstdijk
woord- en communieviering
Taizéviering
R. Grossert
R. Grossert/ds. P. Overduin
dinsdag 2 april 9.30 Clinge eucharistie W. Wiertz
woensdag 3 april 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. Van de Wiele
J. Reurs
vrijdag 5 april 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistie

J. Reurs
maandag 8 april 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. Van de Wiele
woensdag 10 april 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 11 april 10.30 St Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 12 april 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
donderdag 18 april 19.00 Hulst Witte Donderdag pastoraal team
vrijdag 19 april 15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
19.00
Clinge
Hengstdijk
Hulst
Kapellebrug
Kloosterzande
Hulst
kruisweg
kruisweg
kruisweg
kruisweg, Gregoriaans koor
kruisweg
Goede Vrijdag
werkgroep
werkgroep
W. Wiertz
K. Van de Wiele
werkgroep
pastoraal team
maandag 22 april 11.00 Hulst 2de paasdag W. Wiertz






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team