gezinsvieringen vieren
Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76

 


Overzicht voor de periode van 21 maart t/m 27 april 2019

onder voorbehoud:

dagdatum   tijd  plaatsvieringvoorganger
donderdag 21 maart 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 22 maart 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering K. Van de Wiele
zaterdag 23 maart 9.30 Clinge kennismakingsviering K. Van de Wiele
zondag 24 maart 14.00 Clinge doopschelpviering R. Grossert
zaterdag 30 maart 9.30 Clinge 4 de zondag v/d 40-dagentijd T. Verbraecken
dinsdag 2 april 9.30 Clinge eucharistie W. Wiertz
woensdag 3 april 10.30 Tragel woord- en communieviering K. Van de Wiele
zaterdag 6 april 9.30 Clinge kennismakingsviering K. Van de Wiele
vrijdag 12 april 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
zaterdag 13 april 9.30 Clinge Palmzondag R. Grossert
vrijdag 19 april 15.00 Clinge kruisweg werkgroep
zondag 21 april 11.00 Clinge Pasen R. Grossert
donderdag 25 april 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 26 april 19.00 Nieuw-Namen eucharistie W. Wiertz
zaterdag 27 april 19.00 Clinge Beloken Pasen werkgroep

Uitgebreid rooster parochiekern Clinge


Overzicht voor de periode van 23 maart t/m 27 april 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorgangerkoorlectoracolietencollecte
za 23 mrt 19.00 euch J. Reurs Parochiekoor A. Smits Edy en Fanny All-in collecte
za 30 mrt 19.00 euch T. Verbraeken Parochiekoor R. de Koster Annemie en Daphne All-in collecte
za 6 apr 19.00 kennismakings-
viering, w&c
K. V.d. Wiele Laud. Dom. werkgroep en kinderen Daphne All-in collecte
+ extra collecte
onkosten viering
za 13 apr 19.00 Palmzondag, w&c R. Grossert Parochiekoor J. Adam Lilian en Fanny All-in collecte
+ caritas (?)
ma 15 apr 19.00 boeteviering W. Wiertz en R. Grossert
in de kerk van Lamswaarde
do 18 apr 19.00 Witte Donderdag team
viering in de basiliek te Hulst
vr 19 apr 15.00 kruisweg werkgroep Parochiekoor A. Smits Edy-Jan-Annemie geen collecte
vr 19 apr 19.00 Goede Vrijdag team
viering in de basiliek te Hulst
za 20 apr 21.00 Paaswake team
in de basiliek te Hulst
zo 21 apr 11.00 Pasen, w&c R. Grossert Laud. Dom. R. Smet Edy en Jan All-in collecte
+ extra collecte voor
het onderhoud kerk
ma 22 apr 11.00 euch W. Wiertz
in de basiliek te Hulst
za 27 apr 19.00 w&c L. v. Esbroeck Parochiekoor C. Dhont Fanny All-in collecte