gezinsvieringen vierenTijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Heikant 4de donderdag van de oneven maand 10.30 uur Julianastraat 16
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda,
Wilhelminastraat 43
Kapellebrug     Gentsevaart

 


Overzicht voor de periode van 19 september t/m 31 oktober 2021
onder voorbehoud:

 

dag   datum     tijd           plaats       vieringvoorganger
zondag 17 oktober 9.30 Koewacht 29ste zondag d/h jaar W. Wiertz
zondag 24 oktober 9.30 Koewacht gospelviering R. Grossert
maandag 25 oktober 9.30 Heikant kermisviering W. Wiertz
dinsdag 26 oktober 10.30 Sint Jansteen Allerheiligen/Allerzielen K. Van de Wiele
zondag 31 oktober 9.30 Koewacht 31ste zondag d/h jaar K. Van de Wiele
dinsdag 2 november 19.00 Koewacht Allerzielen werkgroep
zaterdag 6 november 19.00 Koewacht Poolse viering S. Klim
zondag 7 november 9.30 Koewacht H. Willibrord S. de Koning
donderdag 11 november 10.30 Sint Jansteen woord-en communieviering K. Van de Wiele
zondag 14 november 9.30 Koewacht 33ste zondag d/h jaar R. Grossert
zondag 21 november 9.30 Koewacht Christus Koning W. Wiertz
donderdag 25 november 10.30 Heikant woord-en communieviering K. Van de Wiele
zaterdag 27 november 17.00 Kapellebrug Cecilia-vesper R. Grossert
zondag 28 november 9.30 Koewacht 1ste zondag van de advent R. Grossert
zaterdag 4 december 19.00 Koewacht Poolse viering S. Klim
zondag 5 december 9.30 Koewacht 2de zondag van de advent K. Van de Wiele
donderdag 9 december 19.30 St. Jansteen woord-en communieviering R. Grossert
zondag 12 december 9.30 Koewacht 3de zondag van de advent R. Grossert
zondag 19 december 9.30
9.30
11.00
Koewacht 4de zondag van de advent W. Wiertz
vrijdag 24 december 21.00 Koewacht kerstavond K. Van de Wiele
zaterdag 25 december 9.30 Koewacht Kerstmis werkgroep
 

 

Overzicht van de zangbeurten van het St. Gregoriuskoor in 2020:

dagdatumtijdplaatsviering
woensdag 25 maart 10.30 Kapellebrug Maria-Boodschap
vrijdag 10 april 15.00 Kapellebrug kruisweg
zondag 3 mei 10.30 Blaauwe Hoeve 3d e zondag van Pasen
zondag 31 mei 9.30 Koewacht Pinksteren
woensdag 24 juni 10.30 Kapellebrug Johannes de Doper
woensdag 24 juni 17.00 Kapellebrug vesper Johannes de Doper
zaterdag 15 augustus 10.30 Kapellebrug Maria-Tenhemelopneming
dinsdag 15 september 10.30 Kapellebrug Maria van Smarten
maandag 19 oktober 9.30 Kapellebrug overledenen Kapellebrug.
maandag 26 oktober 9.30. Heikant overledenen Heikant
maandag 2 november 19.00 Kapellebrug Allerzielen
zaterdag 21 november 17.00 Kapellebrug vesper St. Caecilia
dinsdag 8 december 10.30 Kapellebrug Maria Onbevlekt Ontvangen