gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Vogelwaarde  zaterdag  19.00 uur   Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 1 augustus t/m 30 augustus 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
zaterdag 1 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
18de zondag d/h jaar
18de zondag d/h jaar
J. Reurs
K. Van de Wiele
zondag 2 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
18de zondag d/h jaar
18de zondag d/h jaar
18de zondag d/h jaar
K. Van de Wiele
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 8 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
19de zondag d/h jaar
19de zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
zondag 9 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
19de zondag d/h jaar
19de zondag d/h jaar
19de zondag d/h jaar
W. Wiertz
R. Grossert
W. Wiertz
zaterdag 15 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
Maria-Tenhemelopneming
Maria-Tenhemelopneming
J. Reurs
W. Wiertz
zondag 16 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
20ste zondag d/h jaar
20ste zondag d/h jaar
20ste zondag d/h jaar
J. Reurs
R. Grossert
W. Wiertz
zaterdag 22 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
R. Grossert
zondag 23 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
R. Grossert
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 29 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
J. van Velthoven
zondag 30 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
J. van Velthoven
T. Verbraeken
J. van Velthoven
zondag 2 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
18de zondag d/h jaar
18de zondag d/h jaar
18de zondag d/h jaar
K. Van de Wiele
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 8 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
19de zondag d/h jaar
19de zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
zondag 9 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
19de zondag d/h jaar
19de zondag d/h jaar
19de zondag d/h jaar
W. Wiertz
R. Grossert
W. Wiertz
zaterdag 15 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
Maria-Tenhemelopneming
Maria-Tenhemelopneming
J. Reurs
W. Wiertz
zondag 16 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
20ste zondag d/h jaar
20ste zondag d/h jaar
20ste zondag d/h jaarr
J. Reurs
R. Grossert
W. Wiertz
zaterdag 22 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
R. Grossert
zondag 23 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
21ste zondag d/h jaar
R. Grossert
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 29 aug 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
W. Wiertz
J. van Velthoven
zondag 30 aug 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
22ste zondag d/h jaar
J. van Velthoven
T. Verbraeken
J. van Velthoven

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de oneven maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van juni 2020
onder voorbehoud:

dag datum tijd   plaats  vieringvoorganger
hele parochie geen vieringen -






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team