gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Vogelwaarde  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 10 oktober t/m 30 november 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
donderdag 10 oktober 19.00 Hulst H. Maria Sterre der Zee team
zaterdag 12 oktober 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
28ste zondag d/h jaar
28ste zondag d/h jaar
R. Grossert
K. Van de Wiele
zondag 13 oktober 9.30
9.30
11.00

Kloosterzande
Koewacht
Hulst

28ste zondag d/h jaar
28ste zondag d/h jaar
28ste zondag d/h jaar,
Gerardus v. Majella
R. Grossert
werkgroep
J. v. Velthoven

zaterdag 19 oktober 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
J. van Velthoven
R. Grossert
zondag 20 oktober 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
29ste zondag d/h jaar
R. Grossert
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 26 oktober 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
30ste zondag d/h jaar
30ste zondag d/h jaar
K. Van de Wiele
J. Reurs
zondag 27 oktober 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
30ste zondag d/h jaar
30ste zondag d/h jaar
30ste zondag d/h jaar
K. Van de Wiele
R. Grossert
J. v. Velthoven
vrijdag 1 november 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistie

team
zaterdag 2 november 10.00
10.30

19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Graauw
Kapellebrug

Clinge
Hulst
Koewacht
Lamswaarde
Nieuw-Namen
Vogelwaarde
Allerzielen
Allerzielen
+ Gregoriaans koor
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
Allerzielen
K. Van de Wiele
T. Verbraeken

K. Van de Wiele
W. Wiertz
werkgroep
R. Grossert + werkgroep
werkgroep
J. Reurs
zondag 3 november 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Allerzielen
31ste zondag d/h jaar
31ste zondag d/h jaar
werkgroep
J. Reurs
J. Reurs
zaterdag 9 november 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
32ste zondag d/h jaar
32ste zondag d/h jaar
J. van Velthoven
R. Grossert
zondag 10 november 9.30

9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande

Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
32ste zondag d/h jaar,
H. Martinus
32ste zondag d/h jaar
32ste zondag d/h jaar
doop
doop
J. Reurs

R. Grossert
J. Reurs
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 16 november 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
zondag 17 november 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
33ste zondag d/h jaar
R. Grossert
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 23 november 17.00

19.00
19.00
Kapellebrug

Clinge
Vogelwaarde
Christus Koning
+ Gregoriaans koor
Christus Koning
Christus Koning
R. Grossert

N. Polet
K. Van de Wiele
zondag 24 november 9.30
9.30
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Kloosterzande
Christus Koning
Christus Koning
Christus Koning
doop

K. Van de Wiele
J. v. Velthoven
J. v. Velthoven


J. van Velthoven

zaterdag 30 november 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
1ste zondag van de advent
1ste zondag van de advent
J. Reurs
W. Wiertz

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van 8 oktober t/m 28 november 2019
onder voorbehoud:

dag datum tijd   plaats  vieringvoorganger
dinsdag 8 oktober 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 9 oktober 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 10 oktober 10.30
19.00
St. Jansteen
Hulst
woord- en communieviering
H. Maria Sterre der Zee
R. Grossert
team
vrijdag 11 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
maandag 14 oktober 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. Van de Wiele
dinsdag 15 oktober 19.00 Kapellebrug eucharistie J. Reurs
woensdag 16 oktober 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 17 oktober 10.00 Graauw woord- en communieviering K. Van de Wiele
vrijdag 18 oktober 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 21 oktober 9.30

19.00
Kapellebrug

Lamswaarde
herdenkingsviering
+ Gregoriaans koor
woord- en communieviering
K. Van de Wiele

R. Grossert
woensdag 23 oktober 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 25 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 28 oktober 9.30

19.00
Heikant

Hengstdijk
herdenkingsviering
+ Gregoriaans koor
woord- en communieviering
W. Wiertz

werkgroep
woensdag 30 oktober 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
vrijdag 1 november 18.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistie

team
dinsdag 5 november 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 6 november 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 8 november 19.00
20.00
Nieuw-Namen
Hengstdijk
woord- en communieviering
Hubertusviering
werkgroep
W. Wiertz
maandag 11 november 19.00 Hengstdijk eucharistie W. Wiertz
woensdag 13 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 14 november 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 15 november 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 18 november 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering K. Van de Wiele
woensdag 20 november 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 21 november 10.00 Graauw woord- en communieviering K. Van de Wiele
vrijdag 22 november 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 25 november 19.00 Hengstdijk H. Catharina R. Grossert
woensdag 27 november 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 28 november 10.30 Heikant woord- en communieviering K. Van de Wiele






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team