gezinsvieringen vieren

ClusterPlaatsDagTijd
Noord Kloosterzande zondag 9.30 uur
  Lamswaarde 3e maandag van de maand 19.00 uur
       
Oost Clinge zaterdag 19.00 uur
  Graauw 3e donderdag van de maand 10.00 uur
  Nieuw-Namen 1e, 3e en 4e vrijdag van de maand 19.00 uur
       
Zuid Koewacht zondag 09.30 uur
  Heikant 4e donderdag van de maand  10.30 uur
  St. Jansteen 2e donderdag van de maand  10.30 uur
       
West Boschkapelle zaterdag  19.00 uur
  Hengstdijk 2e en 4e maandag van de maand  19.00 uur
       
Hulst   zondag  11.00 uur
    woensdag 19.00 uur
    1e en 3e vrijdag van de maand 19.00 uur 


Weekendvieringen in de kerken

Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Vogelwaarde  zaterdag   19.00 uur    Kerkstraat 5, Vogelwaarde 
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Kloosterzande zondag 9.30 uur Groenendijk 40
Koewacht zondag 9.30 uur Kerkplein 2
Hulst zondag 11.00 uur Steenstraat 2

 

Overzicht voor de periode van 18 april t/m 30 mei 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdplaatsvieringvoorganger
zaterdag 20 april 21.00 Hulst paaswake pastoraal team
zaterdag 27 april 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
Beloken Pasen
Beloken Pasen
werkgroep
R. Grossert
zondag 28 april 9.30
9.30
11.00
15.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Beloken Pasen
Beloken Pasen
Beloken Pasen
zondag van Barmhartigheid
R. Grossert
J. Reurs
J. Reurs
T. Verbraeken
zaterdag 4 mei 18.30
19.00
19.00
19.00
19.30
Kloosterzande
Clinge
Hulst
Vogelwaarde
Koewacht
dodenherdenking
3de zondag van Pasen
dodenherdenking
3de zondag van Pasen
dodenherdenking
PKN
J. Reurs
K. Van de Wiele
J. van Velthoven
R. Grossert
zondag 5 mei 9.30
11.00
Kloosterzande
Hulst
3de zondag van Pasen
3de zondag van Pasen
K. Van de Wiele
J. Reurs
zaterdag 11 mei 19.00
19.00
Vogelwaarde
Clinge
4de zondag van Pasen
4de zondag van Pasen
R. Grossert
K. Van de Wiele
zondag 12 mei 9.30
9.30
11.00
13.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Emmadorp
Hulst
Hulst
4de zondag van Pasen
eerste H. communie
4de zondag van Pasen
gidsenwijding
doop
doop
W. Wiertz
W. Wiertz/K. Van de Wiele
T. Verbraeken
R. Grossert
W. Wiertz
W. Wiertz
zaterdag 18 mei 11.00
19.00
19.00
Clinge
Clinge
Vogelwaarde
eerste H. communieviering
5de zondag van Pasen
5de zondag van Pasen
W. Wiertz/K. Van de Wiele
J. Reurs
J. van Velthoven
zondag 19 mei 9.30
9.30
11.00
11.00
14.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Vogelwaarde
Kloosterzande
5de zondag van Pasen
5de zondag van Pasen
5de zondag van Pasen
eerste H. communieviering
doop
J. Reurs
W. Wiertz
J. Reurs
W. Wiertz/K. Van de Wiele
W. Wiertz
zaterdag 25 mei 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
6de zondag van Pasen
6de zondag van Pasen
R. Grossert
J. Reurs
zondag 26 mei 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
6de zondag van Pasen
6de zondag van Pasen
6de zondag van Pasen
werkgroep
R. Grossert
R. Grossert
donderdag 30 mei 9.30
11.00
11.00
11.00
11.00
Koewacht
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Vogelwaarde
Hemelvaart
Hemelvaart
Hemelvaart
eerste H. communieviering
Hemelvaart
J. Reurs
R. Grossert
J. Reurs
J. van Velthoven/K. Van de Wiele
N. Polet
zaterdag 1 juni 19.00
19.00
Vogelwaarde
Clinge
7de zondag van Pasen
7de zondag van Pasen
K. Van de Wiele
W. Wiertz
zondag 2 juni 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
7de zondag van Pasen
7de zondag van Pasen
7de zondag van Pasen
N. Polet
J. van Velthoven
J. van Velthoven
zaterdag 8 juni 19.00
19.00
Vogelwaarde
Clinge
Pinksteren
Pinksteren
J. Reurs
R. Grossert
zondag 9 juni 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Pinksteren
Pinksteren
Pinksteren
W. Wiertz
R. Grossert
W. Wiertz
maandag 10 juni 11.00 Hulst eerste H. conmmunie W. Wiertz/K. Van de Wiele
vrijdag 14 juni 19.00
19.00
19.00
Clinge of Koewacht
Kloosterzande
Nieuw-Namen
vormsel
vormsel
woord- en communieviering


werkgroep
zaterdag 15 juni 19.00
19.00
19.00
Vogelwaarde
Clinge
Hulst
H. Drie-eenheid
H. Drie-eenheid
vormsel
J. Reurs
W. Wiertz
zondag 16 juni 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
H. Drie-eenheid
H. Drie-eenheid
H. Drie-eenheid, KRO
R. Grossert
T. Verbraeken
W. Wiertz
zaterdag 22 juni 17.00
19.00
19.00
Kapellebrug
Vogelwaarde
Clinge
vesper + Gregoriaans koor
Sacramentsdag
naviering
R. Grossert
J. van Velthoven
K. Van de Wiele
zondag 23 juni 9.30
9.30
11.00
14.00
15.30
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
Hulst
Hulst
Sacramentsdagnaviering
Sacramentsdag
Sacramentsdag
doop
doop
K. Van de Wiele
W. Wiertz
W. Wiertz
R. Grossert
R. Grossert
zaterdag 29 juni 19.00
19.00
Clinge
Vogelwaarde
13de zondag d/h jaar
13de zondag d/h jaar,
H.H. Petrus en Paulus
J. Reurs
R. Grossert
zondag 30 juni 9.30
9.30
11.00
Kloosterzande
Koewacht
Hulst
13de zondag d/h jaar
13de zondag d/h jaar
13de zondag d/h jaar
R. Grossert
T. Verbraeken
T. Verbraeken

 

Weekvieringen in de kapellen en kerken

Tijden van en plaatsen vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Heikant 4de donderdag van de maand 10.30 uur Julianastraat 16
Hengstdijk  2de en 4de vrijdag van de maand  19.00 uur   Hengstdijkse Kerkstraat 6 
Kapellebrug     Gentsevaart
Lamswaarde 3de maandag van de maand 19.00 uur Jac. de Waalstraat 23
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76
St. Jansteen 2de donderdag van de maand 10.30 uur Gemeenschapshuis De Waranda
Wilhelminastraat 43

 

Overzicht voor de periode van  18 april t/m 28 juni 2019
onder voorbehoud:

dag datum tijd   plaats  vieringvoorganger
donderdag 18 april 19.00 Hulst Witte Donderdag pastoraal team
vrijdag 19 april 15.00
15.00
15.00
15.00
15.00
19.00
Clinge
Hengstdijk
Hulst
Kapellebrug
Kloosterzande
Hulst
kruisweg
kruisweg
kruisweg
kruisweg, Gregoriaans koor
kruisweg
Goede Vrijdag
werkgroep
werkgroep
W. Wiertz
K. Van de Wiele
werkgroep
pastoraal team
maandag 22 april 11.00 Hulst 2de paasdag W. Wiertz
woensdag 24 april 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 25 april 10.00
10.30
Graauw
Heikant
woord- en communieviering
woord- en communieviering
R. Grossert
K. Van de Wiele
vrijdag 26 april 19.00 Nieuw-Namen eucharistie W. Wiertz
dinsdag 30 april 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 1 mei 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. Van de Wiele
J. van Velthoven
vrijdag 3 mei 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
maandag 6 mei 9.30 Koewacht herdenkingsviering K. Van de Wiele
dinsdag 7 mei 9.30
19.00
Clinge
Kapellebrug
woord- en communieviering
woord- en communieviering
R. Grossert
K. Van de Wiele
woensdag 8 mei 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 9 mei 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering K. Van de Wiele
vrijdag 10 mei 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
maandag 13 mei 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. Van de Wiele
dinsdag 14 mei 19.00 Kapellebrug eucharistie J. van Velthoven
woensdag 15 mei 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 16 mei 10.00 Graauw woord- en communieviering K. Van de Wiele
vrijdag 17 mei 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 20 mei 19.00 Lamswaarde eucharistie W. Wiertz
dinsdag 21 mei 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 22 mei 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 23 mei 10.30 Heikant eucharistie J. van Velthoven
vrijdag 24 mei 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 27 mei 9.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
dinsdag 28 mei 19.00 Kapellebrug eucharistie W. Wiertz
woensdag 29 mei 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 30 mei 9.30
11.00
11.00
11.00
11.00
Koewacht
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Hemelvaart
Hemelvaart
Hemelvaart
Hemelvaart
eerste H. communieviering
J. Reurs
N. Polet
R. Grossert
J. Reurs
J. van Velthoven/K. Van de Wiele
dinsdag 4 juni 9.30
19.00
Clinge
Kapellebrug
eucharistie
eucharistie
W. Wiertz
J. van Velthoven
woensdag 5 juni 10.30
19.00
Tragel
Hulst
woord- en communieviering
eucharistie
K. Van de Wiele
J. Reurs
vrijdag 7 juni 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
eucharistie

J. Reurs
dinsdag 11 juni 19.00 Kapellebrug eucharistie J. Reurs
woensdag 12 juni 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 13 juni 10.30
19.30
St. Jansteen
Hengstdijk
woord- en communieviering
Taizéviering
R. Grossert
R. Grossert/ds. P. Overduin
vrijdag 14 juni 19.00
19.00
19.00
Clinge of Koewacht
Kloosterzande
Nieuw-Namen
vormsel
vormsel
woord- en communieviering


werkgroep
maandag 17 juni 10.00
19.00
Graauw
Lamswaarde
herdenkingsviering
woord- en communieviering
K. Van de Wiele
R. Grossert
dinsdag 18 juni 19.00 Kapellebrug woord- en communieviering K. Van de Wiele
woensdag 19 juni 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
vrijdag 21 juni 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 24 juni 10.30
19.00
Kapellebrug
Hengstdijk
viering + Gregoriaans koor
woord- en communieviering
R. Grossert
werkgroep
dinsdag 25 juni 19.00 Kapellebrug eucharistie W. Wiertz
woensdag 26 juni 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 27 juni 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 28 juni 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering K. Van de Wiele






































































































































































































































































Dag  Datum Tijd   Plaats  VieringVoorganger
vrijdag 2 februari 16.00
19.00
Hulst
Hulst
persoonlijke biecht
Maria-Lichtmis,
Gregoriaans koor

J. Reurs
dinsdag 6 februari 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 februari 10.30
19.00
Tragel
Hulst
Tragelviering
eucharistie
K. V.d. Wiele
J. Reurs
donderdag 8 februari 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
vrijdag 9 februari 15.00
19.00
kruisweg
Nieuw-Namen
kruisweg
woord- en communieviering
gebedsgroep
werkgroep
maandag 12 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 februari 19.00
19.00
19.00
19.00
19.00
Boschkapelle
Clinge
Hulst
Kloosterzande
Koewacht
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Aswoensdag
Ch v.d. Walle
R. Grossert
W. Wiertz
J. Reurs
K. V.d. Wiele
donderdag 15 februari 10.00 Graauw woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 16 februari 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 februari 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering Ch. v.d. Walle
woensdag 21 februari 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 22 februari 10.30 Heikant woord- en communieviering K. V.d. Wiele
vrijdag 23 februari 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
maandag 26 februari 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering werkgroep
woensdag 28 februari 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 maart 14.00

19.00
Hulst

Hulst
persoonlijke biecht

eucharistiearistie


J. Reurs
dinsdag 6 maart 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 7 maart 19.00 Hulst eucharistie W. Wiertz
donderdag 8 maart 10.30 St. Jansteen woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 9 maart 15.00

19.00
kruisweg

Nieuw-Namen
kruisweg

woord- en communieviering
gebedsgroep

werkgroep
maandag 12 maart 19.00 Hengstdijk woord- en communieviering K. V.d. Wiele
woensdag 14 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
woord- en communieviering

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 15 maart 10.00

19.30
Graauw

Hengstdijk
w&c viering

Taizéviering
Ch. v.d. Walle

R. Grossert en ds. P. Overduin
vrijdag 16 maart 19.00 Hulst stilteviering  
maandag 19 maart 19.00 Lamswaarde woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 21 maart 10.30

19.00
Tragel

Hulst
Palmzondag

eucharistie
K. V.d. Wiele

J. Reurs
donderdag 22 maart 10.30 Heikant woord- en communieviering R. Grossert
vrijdag 23 maart 19.00 Nieuw-Namen   W. Wiertz
maandag 26 maart 19.00 Hengstdijk boeteviering W. Wiertz/R. Grossert
woensdag 28 maart 19.00 Hulst eucharistie J. Reurs
donderdag 29 maart 10.30

19.00
St. Jansteen

Hulst
woord- en communieviering

Witte Donderdag
K. V.d. Wiele

pastoraal team
vrijdag 30 maart 15.00

15.00

15.00

15.00

15.00


15.00

19.00
Boschkapelle

Clinge

Hengstdijk

Hulst

Kapellebrug


Kloosterzande

Hulst
kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg

kruisweg & Gregoriaans

koor St. Jansteen

kruisweg

Goede Vrijdag
werkgroep

werkgroep

werkgroep

W. Wiertz

werkgroep


K. V.d. Wiele

pastoraal team