Graauw

Het beheer van het kerkgebouw is in handen van dhr. J. de Baar.

Overzicht voor de periode van 3 t/m 31 oktober 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorgangerkoorlector
za 3 oktober 19.00 J. Reurs euch Bernadette M. Ivens
za 10 oktober 11.00 W. Wiertz/
K. V.d. Wiele
eerste
communie
eigen muziek werkgroep en
kinderen
za 10 oktober 19.00 W. Wiertz/
R. Grossert
euch Bernadette
en Marlene
J. Adam
za 17 oktober 19.00 T. Verbraeken euch Marcel en R. Smet
za 24 oktober 19.00 R. Grossert w&c Bernadette M. Ivens
za 31 oktober 19.00 W. Wiertz euch,
Allerheiligen
Allerzielen
Marcel en Rigo J. Adam

gezinsvieringen vieren
Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76

 

 
Overzicht voor de periode van 24 oktober  t/m 28 november 2020
onder voorbehoud:

dag   datum     tijd           plaats       vieringvoorganger
zaterdag 24 okt 19.00 Clinge 30ste zondag door het jaar R. Grossert
zaterdag 31 okt 19.00 Clinge 31ste zondag door het jaar W. Wiertz
zondag 1 november 9.30-16.00 Clinge Allerzielen - inloop K. Van de Wiele
maandag 2 november 19.00 Nieuw-Namen Allerzielen J. van Velthoven
zaterdag 7 november 19.00 Clinge 32ste zondag door het jaar T. Verbraeken
zaterdag 14 november 19.00 Clinge 33ste zondag door het jaar T. Verbraeken
zaterdag 21 november 19.00 Clinge Christus Koning J. Reurs
vrijdag 27 november 19.00 Nieuw-Namen eucharistie J. Reurs
zaterdag 28 november 19.00 Clinge 1ste zondag van de advent R. Grossert

Uitgebreid rooster parochiekern Clinge


Overzicht voor de periode van 3 t/m 31 oktober 2020
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorgangerkoorlector
za 3 oktober 19.00 J. Reurs euch Bernadette M. Ivens
za 10 oktober 11.00 W. Wiertz/
K. V.d. Wiele
eerste
communie
eigen muziek werkgroep en
kinderen
za 10 oktober 19.00 W. Wiertz/
R. Grossert
euch Bernadette
en Marlene
J. Adam
za 17 oktober 19.00 T. Verbraeken euch Marcel en R. Smet
za 24 oktober 19.00 R. Grossert w&c Bernadette M. Ivens
za 31 oktober 19.00 W. Wiertz euch,
Allerheiligen
Allerzielen
Marcel en Rigo J. Adam

gezinsvieringen vieren
Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76

 

 
Overzicht voor de periode van 24 oktober  t/m 28 november 2020
onder voorbehoud:

dag   datum     tijd           plaats       vieringvoorganger
zaterdag 24 okt 19.00 Clinge 30ste zondag door het jaar R. Grossert
zaterdag 31 okt 19.00 Clinge 31ste zondag door het jaar W. Wiertz
zondag 1 november 9.30-16.00 Clinge Allerzielen - inloop K. Van de Wiele
maandag 2 november 19.00 Nieuw-Namen Allerzielen J. van Velthoven
zaterdag 7 november 19.00 Clinge 32ste zondag door het jaar T. Verbraeken
zaterdag 14 november 19.00 Clinge 33ste zondag door het jaar T. Verbraeken
zaterdag 21 november 19.00 Clinge Christus Koning J. Reurs
vrijdag 27 november 19.00 Nieuw-Namen eucharistie J. Reurs
zaterdag 28 november 19.00 Clinge 1ste zondag van de advent R. Grossert