Overzicht voor de periode van 14 september t/m 28 september 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorgangerkoorlectoracolietencollecte
za 14 sep 19.00 w&c C. Swinne Parochiekoor R. Smet Edy All-in collecte
za 21 sep 19.00 w&c R. Grossert Laud. Dom. M. Ivens Fanny All-in collecte
za 28 sep 19.00 euch W. Wiertz Parochiekoor J. Adam Lilian en Annemie All-in collecte

gezinsvieringen vieren
Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76

 


Overzicht voor de periode van 9 september t/m 26 oktober 2019

onder voorbehoud:

dagdatum   tijd  plaatsvieringvoorganger
maandag 9 september 10.00 Nieuw-Namen herdenkingsviering W. Wiertz
zaterdag 14 september 19.00 Clinge 24ste zondag d/h jaar C. Swinne
donderdag 19 september 10.00 Graauw eucharistie J. van Velthoven
zaterdag 21 september 19.00 Clinge 25ste zondag d/h jaar R. Grossert
vrijdag 27 september 19.00 Nieuw-Namen eucharistie W. Wiertz
zaterdag 28 september 19.00 Clinge 26ste zondag d/h jaar W. Wiertz
dinsdag 1 oktober 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 2 oktober 10.30 Tragel woord- en communieviering K. Van de Wiele
zaterdag 5 oktober 19.00 Clinge 27ste zondag d/h jaar K. Van de Wiele
vrijdag 11 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
zaterdag 12 oktober 19.00 Clinge 28ste zondag d/h jaar R. Grossert
donderdag 17 oktober 10.00 Graauw woord- en communieviering K. Van de Wiele
zaterdag 19 oktober 19.00 Clinge 29ste zondag d/h jaar J. van Velthoven
vrijdag 25 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
zaterdag 26 oktober 19.00 Clinge 30ste zondag d/h jaar K. Van de Wiele

Uitgebreid rooster parochiekern Clinge


Overzicht voor de periode van 14 september t/m 28 september 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringvoorgangerkoorlectoracolietencollecte
za 14 sep 19.00 w&c C. Swinne Parochiekoor R. Smet Edy All-in collecte
za 21 sep 19.00 w&c R. Grossert Laud. Dom. M. Ivens Fanny All-in collecte
za 28 sep 19.00 euch W. Wiertz Parochiekoor J. Adam Lilian en Annemie All-in collecte

gezinsvieringen vieren
Tijden en plaatsen van vaste vieringen:

plaatsdagtijdadres
Clinge zaterdag 19.00 uur 's Gravenstraat 169
Graauw 3de donderdag van de maand 10.00 uur Gemeenschapshuis Graauw
Dorpsstraat 46 
Nieuw-Namen 2de en 4de vrijdag van de maand 19.00 uur Hulsterloostraat 76

 


Overzicht voor de periode van 9 september t/m 26 oktober 2019

onder voorbehoud:

dagdatum   tijd  plaatsvieringvoorganger
maandag 9 september 10.00 Nieuw-Namen herdenkingsviering W. Wiertz
zaterdag 14 september 19.00 Clinge 24ste zondag d/h jaar C. Swinne
donderdag 19 september 10.00 Graauw eucharistie J. van Velthoven
zaterdag 21 september 19.00 Clinge 25ste zondag d/h jaar R. Grossert
vrijdag 27 september 19.00 Nieuw-Namen eucharistie W. Wiertz
zaterdag 28 september 19.00 Clinge 26ste zondag d/h jaar W. Wiertz
dinsdag 1 oktober 9.30 Clinge woord- en communieviering R. Grossert
woensdag 2 oktober 10.30 Tragel woord- en communieviering K. Van de Wiele
zaterdag 5 oktober 19.00 Clinge 27ste zondag d/h jaar K. Van de Wiele
vrijdag 11 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering werkgroep
zaterdag 12 oktober 19.00 Clinge 28ste zondag d/h jaar R. Grossert
donderdag 17 oktober 10.00 Graauw woord- en communieviering K. Van de Wiele
zaterdag 19 oktober 19.00 Clinge 29ste zondag d/h jaar J. van Velthoven
vrijdag 25 oktober 19.00 Nieuw-Namen woord- en communieviering R. Grossert
zaterdag 26 oktober 19.00 Clinge 30ste zondag d/h jaar K. Van de Wiele