Overzicht voor de periode van 9 september 2019 t/m 20 januari 2020
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
37 9 september 15 september Emmy
38 16 september 22 september Monique
39 23 september 29 september Corrie en Emiel
40 30 september 6 oktober Kees
41 7 oktober 13 oktober George
42 14 oktober 20 oktober Walter
43 21 oktober 27 oktober Emmy
44 28 oktober 3 november Monique/Emmy sluiten
45 4 november 10 november Corrie en Emiel
46 11 november 17 november Kees
47 18 november 24 november George
48 25 november 1 december Walter
49 2 december 8 december Emmy
50 9 december 15 december Monique/Emmy sluiten
51 16 december 22 december Corrie en Emiel
52 23 december 29 december Kees
1 30 december 5 januari George
2 6 januari 12 januari Walter
3 13 januari 19 januari Emmy
4 20 januari 26 januari Monique/Emmy sluiten

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  

Overzicht voor de periode van 11 september t/m 2 november 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 11 september 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 15 september 11.00 uur 24ste zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 18 september 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 22 september 11.00 uur 25ste zondag d/h jaar E. v.d. Manacker
woensdag 25 september 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 29 september 11.00 uur 26ste zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 2 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 4 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 6 oktober 11.00 uur 27ste zondag d/h jaar E. v.d. Manacker
woensdag 9 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 13 oktober 19.00 uur 28ste zondag d/h jaar,
Gerardus v. Majella
E. v.d. Manacker
woensdag 16 oktober 11.00 uur eucharistie A. Clyncke
vrijdag 18 oktober 19.00 uur stilteviering E. v.d. Manacker
zondag 20 oktober 11.00 uur 29ste zondag d/h jaar E. v.d. Manacker
woensdag 23 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 27 oktober 11.00 uur 30ste zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 30 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 1 november 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zaterdag 2 november 19.00 uur Allerzielen E. v.d. Manacker

Overzicht voor de periode van  15 september t/m 2 november 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 15 september 11.00 uur 24ste zondag d/h jaar Joris/Lukas/Stefan
zondag 22 september 11.00 uur 25ste zondag d/h jaar Elyne en Annemay
zondag 29 september 11.00 uur 26ste zondag d/h jaar Jeroen en Bram
zondag 6 oktober 11.00 uur 27ste zondag d/h jaar Ann/Eva/Joris
donderdag 10 oktober 19.00 uur H. Maria Sterre der Zee Geen misdienaars
zondag 13 oktober 11.00 uur 28ste zondag d/h jaar,
Gerardus v. Majella
Joris en Lukas
zondag 20 oktober 11.00 uur 29ste zondag d/h jaar Stefan en Annemay
zondag 27 oktober 11.00 uur 30ste zondag d/h jaar Eva en Annemay
vrijdag 1 november 19.00 uur Allerheiligen geen misdienaars
zaterdag 2 november 19.00 uur Allerzielen Ann en Bram

gezinsvieringen vieren

Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

dagtijdviering
zondag 11.00 uur  eucharistie of wcv
woensdag 18.30 uur rozenkransgebed
woensdag 19.00 uur  eucharistie of wcv
1ste vrijdag van de maand  varieert  persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand 19.00 uur  eucharistie of wcv
2de vrijdag van de maand 15.00 uur kruisweg
3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 Overzicht voor de periode van 15 september t/m 30 oktober 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdviering voorganger
zondag 15 september 11.00 24ste zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 18 september 19.00 eucharistie J. van Velthoven
zondag 22 september 11.00 25ste zondag d/h jaar R. Grossert
woensdag 25 september 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 29 september 11.00 26ste zondag d/h jaar J. v. Velthoven
woensdag 2 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 4 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 6 oktober 11.00
15.30
27ste zondag d/h jaar
doop
W. Wiertz
J. van Velthoven
woensdag 9 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs
donderdag 10 oktober 19.00 H. Maria Sterre der Zee team
zondag 13 oktober 11.00 28ste zondag d/h jaar,
Gerardus v. Majell
a
T. Verbraeken
woensdag 16 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 18 oktober 19.00 stilteviering  
zondag 20 oktober 11.00 29ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 23 oktober 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 27 oktober 11.00 30ste zondag d/h jaar J. v. Velthoven
woensdag 30 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs

Dienbeurten


Overzicht voor de periode van  15 september t/m 2 november 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zondag 15 september 11.00 uur 24ste zondag d/h jaar Joris/Lukas/Stefan
zondag 22 september 11.00 uur 25ste zondag d/h jaar Elyne en Annemay
zondag 29 september 11.00 uur 26ste zondag d/h jaar Jeroen en Bram
zondag 6 oktober 11.00 uur 27ste zondag d/h jaar Ann/Eva/Joris
donderdag 10 oktober 19.00 uur H. Maria Sterre der Zee Geen misdienaars
zondag 13 oktober 11.00 uur 28ste zondag d/h jaar,
Gerardus v. Majella
Joris en Lukas
zondag 20 oktober 11.00 uur 29ste zondag d/h jaar Stefan en Annemay
zondag 27 oktober 11.00 uur 30ste zondag d/h jaar Eva en Annemay
vrijdag 1 november 19.00 uur Allerheiligen geen misdienaars
zaterdag 2 november 19.00 uur Allerzielen Ann en Bram

Zangbeurten


Overzicht voor de periode van 15 september t/m 2 november 2019
onder voorbehoud.

dagdatumtijdvieringkoor/samenzangcantor
zondag 15 september 11.00 24ste zondag d/h jaar Wal-Noten  
zondag 22 september 11.00 25ste zondag d/h jaar Basiliekkoor  
zondag 29 september 11.00 26ste zondag d/h jaar Dameskoor  
zondag 6 oktober 11.00 27ste zondag d/h jaar Cantorij  
donderdag 10 oktober 19.00 H. Maria Sterre der Zee Dameskoor  
zondag 13 oktober 11.00 28 ste zondag d/h jaar Samenzang  
zondag 20 oktober 11.00 J. Reurs Basiliekkoor
zondag 27 oktober 11.00 30ste zondag d/h jaar Dameskoor  
vrijdag 1 november  19.00 Allerheiligen Wal-Noten  
zaterdag 2 november 19.00 Allerzielen Dameskoor  

 

 


Kosterbeurten


Overzicht voor de periode van 11 september t/m 2 november 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 11 september 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 15 september 11.00 uur 24ste zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 18 september 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 22 september 11.00 uur 25ste zondag d/h jaar E. v.d. Manacker
woensdag 25 september 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 29 september 11.00 uur 26ste zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 2 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 4 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 6 oktober 11.00 uur 27ste zondag d/h jaar E. v.d. Manacker
woensdag 9 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 13 oktober 19.00 uur 28ste zondag d/h jaar,
Gerardus v. Majella
E. v.d. Manacker
woensdag 16 oktober 11.00 uur eucharistie A. Clyncke
vrijdag 18 oktober 19.00 uur stilteviering E. v.d. Manacker
zondag 20 oktober 11.00 uur 29ste zondag d/h jaar E. v.d. Manacker
woensdag 23 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 27 oktober 11.00 uur 30ste zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 30 oktober 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 1 november 19.00 uur eucharistie E. v.d. Manacker
zaterdag 2 november 19.00 uur Allerzielen E. v.d. Manacker

Beurten voor het openen en sluiten van de basiliek


Overzicht voor de periode van 9 september 2019 t/m 20 januari 2020
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
37 9 september 15 september Emmy
38 16 september 22 september Monique
39 23 september 29 september Corrie en Emiel
40 30 september 6 oktober Kees
41 7 oktober 13 oktober George
42 14 oktober 20 oktober Walter
43 21 oktober 27 oktober Emmy
44 28 oktober 3 november Monique/Emmy sluiten
45 4 november 10 november Corrie en Emiel
46 11 november 17 november Kees
47 18 november 24 november George
48 25 november 1 december Walter
49 2 december 8 december Emmy
50 9 december 15 december Monique/Emmy sluiten
51 16 december 22 december Corrie en Emiel
52 23 december 29 december Kees
1 30 december 5 januari George
2 6 januari 12 januari Walter
3 13 januari 19 januari Emmy
4 20 januari 26 januari Monique/Emmy sluiten

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  

 Overzicht voor de periode van 15 september t/m 30 oktober 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdviering voorganger
zondag 15 september 11.00 24ste zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 18 september 19.00 eucharistie J. van Velthoven
zondag 22 september 11.00 25ste zondag d/h jaar R. Grossert
woensdag 25 september 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 29 september 11.00 26ste zondag d/h jaar J. v. Velthoven
woensdag 2 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 4 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 6 oktober 11.00
15.30
27ste zondag d/h jaar
doop
W. Wiertz
J. van Velthoven
woensdag 9 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs
donderdag 10 oktober 19.00 H. Maria Sterre der Zee team
zondag 13 oktober 11.00 28ste zondag d/h jaar,
Gerardus v. Majell
a
T. Verbraeken
woensdag 16 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 18 oktober 19.00 stilteviering  
zondag 20 oktober 11.00 29ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 23 oktober 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 27 oktober 11.00 30ste zondag d/h jaar J. v. Velthoven
woensdag 30 oktober 19.00 eucharistie J. Reurs