Overzicht voor de periode van 19 november 2018 t/m 27 januari 2019
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
47 19 november 25 november Emmy
48 25 november 2 december Monique/Emmy sluiten
49 2 december 9 december Corrie en Emiel
50 9 december 16 december George
51 16 december 23 december Jo en Ria
52 23 december 30 december Kees
1 30 december 6 januari Walter
2 6 januari 13 januari Emmy
3 15 januari 20 januari Monique/Emmy sluiten
4 21 januari 27 januari Corrie en Emiel

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106  

Overzicht voor de periode van 8 mei t/m 31 juli 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 8 mei 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 12 mei 11.00 4de zondag van Pasen E. v.d. Manacker
woensdag 15 mei 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 19 mei 11.00 5de zondag van Pasen A. Clyncke
woensdag 22 mei 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 26 mei 11.00 6de zondag van Pasen E. v.d. Manacker
woensdag 29 mei 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
donderdag 30 mei 11.00 Hemelvaart A. Clyncke
zondag 2 juni 11.00 7de zondag van Pasen E. v.d. Manacker
woensdag 5 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 7 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 9 juni 11.00 Pinksteren A. Clyncke
maandag 10 juni 11.00 eerste H. conmmunie A. Clyncke / M. v.d. Boomen
woensdag 12 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zaterdag 15 juni 19.00 vormsel A. Clyncke / E. v.d. Manacker
zondag 16 juni 11.00 H. Drie-eenheid, KRO A. Clyncke / E. v.d. Manacker
woensdag 19 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 23 juni 11.00 Sacramentsdag E. v.d. Manacker
woensdag 26 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 30 juni 11.00 13de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 3 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 5 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 7 juli   14de zondag d/h jaar, Parochiedag  
woensdag 10 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 14 juli 11.00 15de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 17 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 21 juli 11.00 16de zondag d/h jaar E. v.d. Manacker
woensdag 24 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 28 juli 11.00 17de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 31 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker

Overzicht voor de periode van  5 mei t/m 28 juli 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zaterdag 15 juni 19.00 vormsel Julian, Elyne en Joris
zondag 16 juni 10.30 H. Drie-eenheid, KRO Julian, Elyne, Jeroen en Ann
zondag 23 juni 11.00 Sacramentsdag
Bram en Ann
zondag 30 juni 11.00 13 de zondag d/h jaar Jeroen, Joris en Lukas
zondag 7 juli   14 de zondag d/h jaar, Parochiedag geen misdienaars
zondag 14 juli 11.00 15 de zondag d/h jaar Bram en Eva
zondag 21 juli 11.00 16 de zondag d/h jaar Jeroen
zondag 28 juli 11.00 17 de zondag d/h jaar Elyne

gezinsvieringen vieren

Adres: Steenstraat 2, Hulst

Tijden van vaste vieringen:

dagtijdviering
zondag 11.00 uur  eucharistie of wcv
woensdag 18.30 uur rozenkransgebed
woensdag 19.00 uur  eucharistie of wcv
1ste vrijdag van de maand  varieert  persoonlijke biecht
1ste vrijdag van de maand 19.00 uur  eucharistie of wcv
2de vrijdag van de maand 15.00 uur kruisweg
3de vrijdag van de maand 19.00 uur stilteviering

 Overzicht voor de periode van 19 juni t/m 28 augustus 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdviering voorganger
woensdag 19 juni 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 21 juni 19.00 stilteviering  
zondag 23 juni 11.00
14.00
15.30
Sacramentsdag
doop
doop
W. Wiertz
R. Grossert
R. Grossert
woensdag 26 juni 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 30 juni 11.00 13de zondag d/h jaar T. Verbraeken
woensdag 3 juli 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 5 juli 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 7 juli 11.00 14de zondag d/h jaar,
Parochiedag
team
woensdag 10 juli 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 14 juli 11.00
14.00
15.30
15de zondag d/h jaar
doop
doop
W. Wiertz
J. van Velthoven
J. van Velthoven
woensdag 17 juli 19.00 eucharistie W. Wiertz
vrijdag 19 juli 19.00 stilteviering  
zondag 21 juli 11.00 16de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 24 juli 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 28 juli 11.00 17de zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 31 juli 19.00 eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 augustus 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 4 augustus 11.00 18de zondag d/h jaar T. Verbraeken
woensdag 7 augustus 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 11 augustus 11.00 19de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 14 augustus 19.00 eucharistie W. Wiertz
donderdag 15 augustus 19.00 Maria-Tenhemelopneming W. Wiertz
vrijdag 16 augustus 19.00 stilteviering  
zondag 18 augustus 11.00 20ste zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 21 augustus 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 25 augustus 11.00 21ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 28 augustus 19.00 eucharistie W. Wiertz

Dienbeurten


Overzicht voor de periode van  5 mei t/m 28 juli 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringmisdienaars
zaterdag 15 juni 19.00 vormsel Julian, Elyne en Joris
zondag 16 juni 10.30 H. Drie-eenheid, KRO Julian, Elyne, Jeroen en Ann
zondag 23 juni 11.00 Sacramentsdag
Bram en Ann
zondag 30 juni 11.00 13 de zondag d/h jaar Jeroen, Joris en Lukas
zondag 7 juli   14 de zondag d/h jaar, Parochiedag geen misdienaars
zondag 14 juli 11.00 15 de zondag d/h jaar Bram en Eva
zondag 21 juli 11.00 16 de zondag d/h jaar Jeroen
zondag 28 juli 11.00 17 de zondag d/h jaar Elyne

Zangbeurten


Overzicht voor de periode van 23 juni t/m 2 november 2019
onder voorbehoud.

dagdatumtijdvieringkoor/samenzangcantor
zondag 23 juni 11.00 Sacramentsdag Gastkoor Wilrijk  
zondag 30 juni 11.00 13 de zondag d/h jaar Cantorij  
zondag 7 juli   14 de zondag d/h jaar, Parochiedag Dameskoor  
zondag 14 juli 11.00 15 de zondag d/h jaar Samenzang P. Mangnus
zondag 21 juli 11.00 16 de zondag d/h jaar Basiliekkoor  
zondag 28 juli 11.00 17 de zondag d/h jaar Samenzang J. Klok
zondag 4 augustus 11.00 18 de zondag d/h jaar Samenzang  
zondag 11 augustus 11.00 19 de zondag d/h jaar Samenzang  
donderdag 15 augustus 19.00 Maria-Tenhemelopneming Clinge (onder voorb)  
zondag 18 augustus 11.00 20 ste zondag d/h jaar Samenzang  
zondag 25 augustus 11.00 21 ste zondag d/h jaar Gastkoor Kerkrade  
zondag 1 september 11.00 22 ste zondag d/h jaar Samenzang  
zondag 8 september   23 ste zondag d/h jaar Cantorij  
zondag 15 september   24 ste zondag d/h jaar Wal-Noten  
zondag 22 september   25 ste zondag d/h jaar Basiliekkoor  
zondag 29 september   26 ste zondag d/h jaar Dameskoor  
zondag 6 oktober   27 ste zondag d/h jaar Cantorij  
donderdag 10 oktober   H. Maria Sterre der Zee Dameskoor  
zondag 13 oktober   28 ste zondag d/h jaar Samenzang  
zondag 20 oktober   J. Reurs Basiliekkoor
zondag 27 oktober   30 ste zondag d/h jaar Dameskoor  
vrijdag 1 november   Allerheiligen Wal-Noten  
zaterdag 2 november   Allerzielen Dameskoor  

 

 


Kosterbeurten


Overzicht voor de periode van 8 mei t/m 31 juli 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdvieringkoster
woensdag 8 mei 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 12 mei 11.00 4de zondag van Pasen E. v.d. Manacker
woensdag 15 mei 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 19 mei 11.00 5de zondag van Pasen A. Clyncke
woensdag 22 mei 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 26 mei 11.00 6de zondag van Pasen E. v.d. Manacker
woensdag 29 mei 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
donderdag 30 mei 11.00 Hemelvaart A. Clyncke
zondag 2 juni 11.00 7de zondag van Pasen E. v.d. Manacker
woensdag 5 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 7 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 9 juni 11.00 Pinksteren A. Clyncke
maandag 10 juni 11.00 eerste H. conmmunie A. Clyncke / M. v.d. Boomen
woensdag 12 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zaterdag 15 juni 19.00 vormsel A. Clyncke / E. v.d. Manacker
zondag 16 juni 11.00 H. Drie-eenheid, KRO A. Clyncke / E. v.d. Manacker
woensdag 19 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 23 juni 11.00 Sacramentsdag E. v.d. Manacker
woensdag 26 juni 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 30 juni 11.00 13de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 3 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
vrijdag 5 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 7 juli   14de zondag d/h jaar, Parochiedag  
woensdag 10 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 14 juli 11.00 15de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 17 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 21 juli 11.00 16de zondag d/h jaar E. v.d. Manacker
woensdag 24 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker
zondag 28 juli 11.00 17de zondag d/h jaar A. Clyncke
woensdag 31 juli 19.00 eucharistie E. v.d. Manacker

Beurten voor het openen en sluiten van de basiliek


Overzicht voor de periode van 19 november 2018 t/m 27 januari 2019
onder voorbehoud:

weeknr.vantotsleuteldrager
47 19 november 25 november Emmy
48 25 november 2 december Monique/Emmy sluiten
49 2 december 9 december Corrie en Emiel
50 9 december 16 december George
51 16 december 23 december Jo en Ria
52 23 december 30 december Kees
1 30 december 6 januari Walter
2 6 januari 13 januari Emmy
3 15 januari 20 januari Monique/Emmy sluiten
4 21 januari 27 januari Corrie en Emiel

 

sleuteldragertelefoonnr.GSM nr.
Monique de Bruijn 310473 06-10555605
Ria en Jo Everaert 313494  
Walter Ferket 314787  
George Leenknegt 314632 06-10710150
Emmy Lockefeer    
Corrie en Emiel v.d. Manacker 310859  
Kees de Meurichy 312248  
Jan de Theije 313106  

 Overzicht voor de periode van 19 juni t/m 28 augustus 2019
onder voorbehoud:

dagdatumtijdviering voorganger
woensdag 19 juni 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 21 juni 19.00 stilteviering  
zondag 23 juni 11.00
14.00
15.30
Sacramentsdag
doop
doop
W. Wiertz
R. Grossert
R. Grossert
woensdag 26 juni 19.00 eucharistie W. Wiertz
zondag 30 juni 11.00 13de zondag d/h jaar T. Verbraeken
woensdag 3 juli 19.00 eucharistie J. Reurs
vrijdag 5 juli 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 7 juli 11.00 14de zondag d/h jaar,
Parochiedag
team
woensdag 10 juli 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 14 juli 11.00
14.00
15.30
15de zondag d/h jaar
doop
doop
W. Wiertz
J. van Velthoven
J. van Velthoven
woensdag 17 juli 19.00 eucharistie W. Wiertz
vrijdag 19 juli 19.00 stilteviering  
zondag 21 juli 11.00 16de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 24 juli 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 28 juli 11.00 17de zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 31 juli 19.00 eucharistie W. Wiertz
vrijdag 2 augustus 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 4 augustus 11.00 18de zondag d/h jaar T. Verbraeken
woensdag 7 augustus 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 11 augustus 11.00 19de zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 14 augustus 19.00 eucharistie W. Wiertz
donderdag 15 augustus 19.00 Maria-Tenhemelopneming W. Wiertz
vrijdag 16 augustus 19.00 stilteviering  
zondag 18 augustus 11.00 20ste zondag d/h jaar W. Wiertz
woensdag 21 augustus 19.00 eucharistie J. Reurs
zondag 25 augustus 11.00 21ste zondag d/h jaar J. Reurs
woensdag 28 augustus 19.00 eucharistie W. Wiertz